Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Serdecznie polecam

Paulina,

Nie mam uwag ;-)
To jedyne kurczaki, po których nie ma się "gorącego siodła" ;-P

Jakub,

Brak uwag. Wszystko super

Artur,

B/U

Sławomir,

Serdecznie polecam bardzo smaczne

Paulina,

Takie dobre frytki, a ich nie solicie...

Maria,

Wszystko jak zawsze idealnie! :-)

Anna,

Ok

Arkadiusz,

Zimna kura nadal dobra kura, ale ciepłą kurą to bardzo dobra kura. Była zimna to zjadłem więc nadal jest dobrze :)

Dawid,

Dostałem niedopieczone skrzydełka, na maila w tej kwestii nie odpisali. Kiedyś byłem fanem restauracji, więcej nie zamówię.

Kamil,

Brak uwag

Ariel,

Wszystko super

Paulina,

Jakub

Jakub,

Wszystko super

Marcin,

Niestety nie jestem zadowolona z zakupu. Uważam że jakość produktu znacznie uległa pogorszeniu. Zamówiłam kubełek 10/10 zarówno mięso jak i frytki były delikatnie nie do pieczone. Nie tak chrupiące i smaczne jak wcześniej. Kawałki dość duże i byle jak zapanierowane. Dzieci dotychczas były zachwycone, po wczorajszym zamówieniu zjadły bardzo niewiele. Nie wiem czy kolejny raz się skusze.

Agnieszka,

B/U

Sławomir,

Zawsze na plus 😊

Katarzyna,

Smacznie...

Sławomir,

Polecam.

Iza,

Polecam!!!

Łukasz,

Rewelacja jak zawsze 💪

Gabriel,

Jak zawsze ok

Marcin,

Wszystko GIT 👍💪👍

Rafał,

Kurczak szarpany w ala kebabie nie jadalny. Mieso wysuszone na wiór i posypane ogromną ilością przypraw. Stripsy to sama panierka, mięsa znikoma ilość. A skrzydełka bbq to kompletna pomyłka.

Adrianna,

Nie ma uwagi szybka dostawa i pyszne

Małgorzata,

Bardzo Nas cieszy Twoja opinia. Zapraszamy serdecznie ponownie :)
~ Zespół Wild Chicken

Wszystko w jak najlepszym porządku polecam

Paulina,

Szybko, sprawniej smacznie.

Bartłomiej,

Wydawało mi sie jakby procjs nie byla taka jak zawsze. Smakiem na pewno sie broniła

Tomek,

Zdażyło sie w dwóch kawałkach skrzydełka że niebyło do końca dopieczone.

Paulina,

Szybko, sprawnie, pyszny kurczak. Polecam!

Olena,

Wszystko super

Jacek,

Ponownie dostawa przed czasem. Kurczaki gorące i pyszne!

Andrzej,

Jesteście wspaniali!

Olena,

Jak zwykle. Chłopaki na 100% . Szacun...👍

Sławomir,

Wszystko w porządku :) Dostawa na czas :) Sympatyczna obsługa :)

Robert,

Dostawa sporo przed czasem. Miłe zaskoczenie :)

Andrzej,

Wszystko w porządku. Zamówienie zrealizowane przed czasem. Smaczne i zrobione zgodnie z zamówieniem. Pozdrawiam

Kamila,

najlepsza restauracja z kurczakiem na planecie

Tomasz,

Zamówienie online bardzo sprawne i szybka dostawa. Wszystko smaczne, kubełek w zestawie z frytkami i sałatkami na co najmniej 2 razy dla 4-osobowej rodziny

Paulina,

Wszystko super !

Robert,

Smacznie. Jak zawsze.

Robert,

Bardzo miła obsługa i pyszne jedzonko, kura bardzo delikatna i soczysta. Chętnie wrócę.

Natalia,

Brak

Jacek,

Kurczak soczysty. Wielkość idealna dla dwóch osób. Brak uwag

Jarosław,

Najlepsi w mieście!

Piotr,

Najlepszy kurczak w okolicy. Szybko i sprawnie!

Olena,

Jak zawsze super

Marcin,

:)

Natalia,

Wszystko zgodnie z zamówieniem.

Marcin,

Super

Mariusz,

Szybko sprawnie smacznie

Agnieszka,

Super

Marcin,

jak zawsze git

Marcin,

Szybko, skutecznie o co najważniejsze smacznie.

Paweł,

Brak uwag polecam super

Beata,

Jak zawsze wszystko super .

Jacek,

👍👍👍

Sławomir,

Wspaniała załoga,szybka pyszna dostawa,polecam:)

Grażyna,

Brak możliwości śledzenia zamówienia

Paweł,

I dalej na poziomie chłopaki trzymają;)